UVZ2A4R7MDD1TD
NichiconNichicon
UVZ2A4R7MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVZ2A4R7MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVZ2A4R7MDD1TD.pdf2.UVZ2A4R7MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
UVZ2A4R7MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UVZ2A4R7MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1890860 pcs Duomenų lapas 1.UVZ2A4R7MDD1TD.pdf2.UVZ2A4R7MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 32mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-13510-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 4.7µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVZ2A4R7MDD
UVZ2A4R7MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL