UVZ1J471MHH
NichiconNichicon
UVZ1J471MHH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVZ1J471MHH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVZ1J471MHH.pdf2.UVZ1J471MHH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UVZ1J471MHH specifikacijos
Dalies numeris UVZ1J471MHH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5233 pcs Duomenų lapas 1.UVZ1J471MHH.pdf2.UVZ1J471MHH.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UVZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 640mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 960mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos General Purpose