UVZ1C220MDD1TD
NichiconNichicon
UVZ1C220MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVZ1C220MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVZ1C220MDD1TD.pdf2.UVZ1C220MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
UVZ1C220MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UVZ1C220MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1981467 pcs Duomenų lapas 1.UVZ1C220MDD1TD.pdf2.UVZ1C220MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 54mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 108mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13441-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 22µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVZ1C103MHH
UVZ1C103MHH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 5802 pcs
parsisiųsti: UVZ1C103MHH.pdf
RFQ
UVZ1C220MDD
UVZ1C220MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL