UVZ1A102MPD1TD
NichiconNichicon
UVZ1A102MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVZ1A102MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVZ1A102MPD1TD.pdf2.UVZ1A102MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UVZ1A102MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UVZ1A102MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 684753 pcs Duomenų lapas 1.UVZ1A102MPD1TD.pdf2.UVZ1A102MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UVZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 460mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-13427-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVZ1A103MHD
UVZ1A103MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 89859 pcs
parsisiųsti: UVZ1A103MHD.pdf
RFQ
UVZ1A102MPD
UVZ1A102MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL