UVZ0J333MRD
NichiconNichicon
UVZ0J333MRD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVZ0J333MRD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33000UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVZ0J333MRD.pdf2.UVZ0J333MRD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UVZ0J333MRD specifikacijos
Dalies numeris UVZ0J333MRD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33000UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71880 pcs Duomenų lapas 1.UVZ0J333MRD.pdf2.UVZ0J333MRD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija UVZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.22A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-1262
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 33000µF Programos General Purpose