UVZ0J223MHH
NichiconNichicon
UVZ0J223MHH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVZ0J223MHH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22000UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVZ0J223MHH.pdf2.UVZ0J223MHH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UVZ0J223MHH specifikacijos
Dalies numeris UVZ0J223MHH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22000UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4558 pcs Duomenų lapas 1.UVZ0J223MHH.pdf2.UVZ0J223MHH.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UVZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.7025A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.634" (41.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 22000µF Programos General Purpose