UVY2AR47MDD1TD
NichiconNichicon
UVY2AR47MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVY2AR47MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVY2AR47MDD1TD.pdf2.UVY2AR47MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
UVY2AR47MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UVY2AR47MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1766217 pcs Duomenų lapas 1.UVY2AR47MDD1TD.pdf2.UVY2AR47MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 7.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.2mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12961-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 0.47µF