UVY1HR33MDD
NichiconNichicon
UVY1HR33MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVY1HR33MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVY1HR33MDD.pdf2.UVY1HR33MDD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UVY1HR33MDD specifikacijos
Dalies numeris UVY1HR33MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1407769 pcs Duomenų lapas 1.UVY1HR33MDD.pdf2.UVY1HR33MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 4.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.6mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16170
UVY1HR33MDD-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 0.33µF