UVY1H102MHD1TO
NichiconNichicon
UVY1H102MHD1TO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVY1H102MHD1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVY1H102MHD1TO.pdf2.UVY1H102MHD1TO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UVY1H102MHD1TO specifikacijos
Dalies numeris UVY1H102MHD1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 207276 pcs Duomenų lapas 1.UVY1H102MHD1TO.pdf2.UVY1H102MHD1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UVY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.0925A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12914-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVY1H220MDD1TA
UVY1H220MDD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 1161036 pcs
parsisiųsti: UVY1H220MDD1TA.pdf
RFQ
UVY1H102MHD
UVY1H102MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL