UVY1C102MPD1TD
NichiconNichicon
UVY1C102MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVY1C102MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVY1C102MPD1TD.pdf2.UVY1C102MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UVY1C102MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UVY1C102MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 436068 pcs Duomenų lapas 1.UVY1C102MPD1TD.pdf2.UVY1C102MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UVY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 575mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-14736-3
UVY1C102MPD1TDTR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose