UVR2V330MHD1TN
NichiconNichicon
UVR2V330MHD1TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR2V330MHD1TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR2V330MHD1TN.pdf2.UVR2V330MHD1TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
UVR2V330MHD1TN specifikacijos
Dalies numeris UVR2V330MHD1TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 131394 pcs Duomenų lapas 1.UVR2V330MHD1TN.pdf2.UVR2V330MHD1TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 275mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 440mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12872-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 33µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVR2V2R2MPD1TD
UVR2V2R2MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Sandelyje: 461740 pcs
parsisiųsti: UVR2V2R2MPD1TD.pdf
RFQ
UVR2V470MHD
UVR2V470MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Sandelyje: 106617 pcs
parsisiųsti: UVR2V470MHD.pdf
RFQ
UVR2V330MHD
UVR2V330MHD
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL