UVR2V220MHD
NichiconNichicon
UVR2V220MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR2V220MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR2V220MHD.pdf2.UVR2V220MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UVR2V220MHD specifikacijos
Dalies numeris UVR2V220MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 203099 pcs Duomenų lapas 1.UVR2V220MHD.pdf2.UVR2V220MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 320mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-1219
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 22µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVR2V221MRD6
UVR2V221MRD6
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 350V RADIAL
Sandelyje: 44953 pcs
parsisiųsti: UVR2V221MRD6.pdf
RFQ
UVR2V101MRA6
UVR2V101MRA6
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Sandelyje: 5506 pcs
parsisiųsti: UVR2V101MRA6.pdf
RFQ
UVR2V220MHD1TO
UVR2V220MHD1TO
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL