UVR2V010MED1TD
NichiconNichicon
UVR2V010MED1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR2V010MED1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1UF 20% 350V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR2V010MED1TD.pdf2.UVR2V010MED1TD.pdf
  • Pranešimas
UVR2V010MED1TD specifikacijos
Dalies numeris UVR2V010MED1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1UF 20% 350V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1362724 pcs Duomenų lapas 1.UVR2V010MED1TD.pdf2.UVR2V010MED1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35.2mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12868-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 1µF Programos General Purpose