UVR2D2R2MED1TD
NichiconNichicon
UVR2D2R2MED1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR2D2R2MED1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR2D2R2MED1TD.pdf2.UVR2D2R2MED1TD.pdf
  • Pranešimas
UVR2D2R2MED1TD specifikacijos
Dalies numeris UVR2D2R2MED1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1798699 pcs Duomenų lapas 1.UVR2D2R2MED1TD.pdf2.UVR2D2R2MED1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 33mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-12839-3 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2.2µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 2.2µF