UVR2C4R7MED1TD
NichiconNichicon
UVR2C4R7MED1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR2C4R7MED1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR2C4R7MED1TD.pdf2.UVR2C4R7MED1TD.pdf
  • Pranešimas
UVR2C4R7MED1TD specifikacijos
Dalies numeris UVR2C4R7MED1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1698628 pcs Duomenų lapas 1.UVR2C4R7MED1TD.pdf2.UVR2C4R7MED1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 160V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-7464-2
493-7464-2-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4.7µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 4.7µF Programos General Purpose