UVR1J102MHD1TN
NichiconNichicon
UVR1J102MHD1TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1J102MHD1TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1J102MHD1TN.pdf2.UVR1J102MHD1TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
UVR1J102MHD1TN specifikacijos
Dalies numeris UVR1J102MHD1TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 179488 pcs Duomenų lapas 1.UVR1J102MHD1TN.pdf2.UVR1J102MHD1TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.495A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12797-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose