UVR1H470MED1TL
NichiconNichicon
UVR1H470MED1TL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1H470MED1TL
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1H470MED1TL.pdf2.UVR1H470MED1TL.pdf
  • Pranešimas
UVR1H470MED1TL specifikacijos
Dalies numeris UVR1H470MED1TL Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5971 pcs Duomenų lapas 1.UVR1H470MED1TL.pdf2.UVR1H470MED1TL.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 155mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 310mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai UVR1H470MED1TLCT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 47µF