UVR1H2R2MDD1TD
NichiconNichicon
UVR1H2R2MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1H2R2MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1H2R2MDD1TD.pdf2.UVR1H2R2MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
UVR1H2R2MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UVR1H2R2MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2055139 pcs Duomenų lapas 1.UVR1H2R2MDD1TD.pdf2.UVR1H2R2MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 56mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 2.2µF