UVR1H220MDD1TA
NichiconNichicon
UVR1H220MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1H220MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1H220MDD1TA.pdf2.UVR1H220MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UVR1H220MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UVR1H220MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2198918 pcs Duomenų lapas 1.UVR1H220MDD1TA.pdf2.UVR1H220MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 190mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 22µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVR1H222MHD
UVR1H222MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 81768 pcs
parsisiųsti: UVR1H222MHD.pdf
RFQ
UVR1H220MDD
UVR1H220MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL