UVR1H0R1MDD6
NichiconNichicon
UVR1H0R1MDD6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1H0R1MDD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1H0R1MDD6.pdf2.UVR1H0R1MDD6.pdf
  • Pranešimas
UVR1H0R1MDD6 specifikacijos
Dalies numeris UVR1H0R1MDD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 796179 pcs Duomenų lapas 1.UVR1H0R1MDD6.pdf2.UVR1H0R1MDD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.059" (1.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 0.1µF Programos General Purpose