UVR1E4R7MDD6
NichiconNichicon
UVR1E4R7MDD6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1E4R7MDD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1E4R7MDD6.pdf2.UVR1E4R7MDD6.pdf
  • Pranešimas
UVR1E4R7MDD6 specifikacijos
Dalies numeris UVR1E4R7MDD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 824186 pcs Duomenų lapas 1.UVR1E4R7MDD6.pdf2.UVR1E4R7MDD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 35mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 70mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.059" (1.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 4.7µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVR1E472MHA
UVR1E472MHA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 4632 pcs
parsisiųsti: UVR1E472MHA.pdf
RFQ
UVR1E682MHD
UVR1E682MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 79141 pcs
parsisiųsti: UVR1E682MHD.pdf
RFQ
UVR1E4R7MDD6TP
UVR1E4R7MDD6TP
apibūdinimas: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL