UVR1E100MDD1TD
NichiconNichicon
UVR1E100MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1E100MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1E100MDD1TD.pdf2.UVR1E100MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
UVR1E100MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UVR1E100MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2289357 pcs Duomenų lapas 1.UVR1E100MDD1TD.pdf2.UVR1E100MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 110mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 10µF