UVR1C221MED1TD
NichiconNichicon
UVR1C221MED1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR1C221MED1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR1C221MED1TD.pdf2.UVR1C221MED1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UVR1C221MED1TD specifikacijos
Dalies numeris UVR1C221MED1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 917570 pcs Duomenų lapas 1.UVR1C221MED1TD.pdf2.UVR1C221MED1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 390mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-5908-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 220µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVR1C221MEA
UVR1C221MEA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 5401 pcs
parsisiųsti: UVR1C221MEA.pdf
RFQ
UVR1C222MHD1TO
UVR1C222MHD1TO
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 403005 pcs
parsisiųsti: UVR1C222MHD1TO.pdf
RFQ
UVR1C221MED
UVR1C221MED