UVR0J470MDD1TD
NichiconNichicon
UVR0J470MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR0J470MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR0J470MDD1TD.pdf2.UVR0J470MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
UVR0J470MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UVR0J470MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2131048 pcs Duomenų lapas 1.UVR0J470MDD1TD.pdf2.UVR0J470MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 190mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12747-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 47µF Programos General Purpose