UVR0J101MDD1TD
NichiconNichicon
UVR0J101MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVR0J101MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVR0J101MDD1TD.pdf2.UVR0J101MDD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UVR0J101MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UVR0J101MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1164868 pcs Duomenų lapas 1.UVR0J101MDD1TD.pdf2.UVR0J101MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 135mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 202.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12736-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 100µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVR0J102MPA
UVR0J102MPA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Sandelyje: 4221 pcs
parsisiųsti: UVR0J102MPA.pdf
RFQ
UVR0J101MDA
UVR0J101MDA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Sandelyje: 4456 pcs
parsisiųsti: UVR0J101MDA.pdf
RFQ
UVR0J101MDD
UVR0J101MDD