UVP2A2R2MED1TA
NichiconNichicon
UVP2A2R2MED1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVP2A2R2MED1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVP2A2R2MED1TA.pdf2.UVP2A2R2MED1TA.pdf
  • Pranešimas
UVP2A2R2MED1TA specifikacijos
Dalies numeris UVP2A2R2MED1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 554439 pcs Duomenų lapas 1.UVP2A2R2MED1TA.pdf2.UVP2A2R2MED1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UVP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 34mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 68mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 2.2µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVP2A220MPD
UVP2A220MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 275037 pcs
parsisiųsti: UVP2A220MPD.pdf
RFQ
UVP2A3R3MED
UVP2A3R3MED
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 646115 pcs
parsisiųsti: UVP2A3R3MED.pdf
RFQ
UVP2A2R2MED
UVP2A2R2MED