UVP1E101MPD1TA
NichiconNichicon
UVP1E101MPD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVP1E101MPD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVP1E101MPD1TA.pdf2.UVP1E101MPD1TA.pdf
  • Pranešimas
UVP1E101MPD1TA specifikacijos
Dalies numeris UVP1E101MPD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 438901 pcs Duomenų lapas 1.UVP1E101MPD1TA.pdf2.UVP1E101MPD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UVP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 100µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVP1E100MDD
UVP1E100MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 904789 pcs
parsisiųsti: UVP1E100MDD.pdf
RFQ
UVP1E101MPD
UVP1E101MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL