UVK2D3R3MED1TA
NichiconNichicon
UVK2D3R3MED1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVK2D3R3MED1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVK2D3R3MED1TA.pdf2.UVK2D3R3MED1TA.pdf
  • Pranešimas
UVK2D3R3MED1TA specifikacijos
Dalies numeris UVK2D3R3MED1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 885965 pcs Duomenų lapas 1.UVK2D3R3MED1TA.pdf2.UVK2D3R3MED1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UVK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 64mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 3.3µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 3.3µF