UVK2AR47MDD
NichiconNichicon
UVK2AR47MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVK2AR47MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVK2AR47MDD.pdf2.UVK2AR47MDD.pdf
  • Pranešimas
UVK2AR47MDD specifikacijos
Dalies numeris UVK2AR47MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1160925 pcs Duomenų lapas 1.UVK2AR47MDD.pdf2.UVK2AR47MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 0.47µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVK2C100MPD1TA
UVK2C100MPD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
Sandelyje: 633019 pcs
parsisiųsti: UVK2C100MPD1TA.pdf
RFQ
UVK2C101MHD
UVK2C101MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Sandelyje: 92288 pcs
parsisiųsti: UVK2C101MHD.pdf
RFQ
UVK2AR47MDD1TD
UVK2AR47MDD1TD
apibūdinimas: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
parsisiųsti: UVK2AR47MDD1TD.pdf
UVK2AR33MDD1TD
UVK2AR33MDD1TD
apibūdinimas: CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
parsisiųsti: UVK2AR33MDD1TD.pdf
UVK2AR47MDD1TA
UVK2AR47MDD1TA