UVK1V103MRD
NichiconNichicon
UVK1V103MRD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVK1V103MRD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10000UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVK1V103MRD.pdf2.UVK1V103MRD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UVK1V103MRD specifikacijos
Dalies numeris UVK1V103MRD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10000UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56831 pcs Duomenų lapas 1.UVK1V103MRD.pdf2.UVK1V103MRD.pdf
Tolerancija 10000µF Paviršiaus kalno žemės dydis 0.394" (10.00mm)
Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm) Serija UVK
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pikis - jungtis 35V Paketas / dėžutė -
Kiti vardai 493-12415
UVK1V103MRD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kondensatorių skaičius 3.7A Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas UVK1V103MRD Lifetime @ Temp. -
Varža - Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm)
Išplėstas aprašymas 10000µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP ALUM 10000UF 20% 35V RADIAL Programos 2000 Hrs @ 85°C