UVK1J220MDD
NichiconNichicon
UVK1J220MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVK1J220MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVK1J220MDD.pdf2.UVK1J220MDD.pdf
  • Pranešimas
UVK1J220MDD specifikacijos
Dalies numeris UVK1J220MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1161753 pcs Duomenų lapas 1.UVK1J220MDD.pdf2.UVK1J220MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 22µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVK1J101MPD1TD
UVK1J101MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Sandelyje: 924328 pcs
parsisiųsti: UVK1J101MPD1TD.pdf
RFQ
UVK1J101MPD1TA
UVK1J101MPD1TA
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 418237 pcs
parsisiųsti: UVK1J101MPD1TA.pdf
RFQ
UVK1J220MDD1TD
UVK1J220MDD1TD
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
parsisiųsti: UVK1J220MDD1TD.pdf
UVK1J102MHD
UVK1J102MHD
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
parsisiųsti: UVK1J102MHD.pdf
UVK1J330MED
UVK1J330MED
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
parsisiųsti: UVK1J330MED.pdf
UVK1J220MDD1TA
UVK1J220MDD1TA