UVK1E472MHD
NichiconNichicon
UVK1E472MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVK1E472MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVK1E472MHD.pdf2.UVK1E472MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UVK1E472MHD specifikacijos
Dalies numeris UVK1E472MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127992 pcs Duomenų lapas 1.UVK1E472MHD.pdf2.UVK1E472MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UVK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.53A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16219
UVK1E472MHD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose