UUX1V470MNL1GS
NichiconNichicon
UUX1V470MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUX1V470MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: 1.UUX1V470MNL1GS.pdf2.UUX1V470MNL1GS.pdf3.UUX1V470MNL1GS.pdf
  • Pranešimas
UUX1V470MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris UUX1V470MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 665165 pcs Duomenų lapas 1.UUX1V470MNL1GS.pdf2.UUX1V470MNL1GS.pdf3.UUX1V470MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UUX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 124mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 207.08mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-6278-2
UUX1V470MNL1GS-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 47µF Programos General Purpose