UUX1J101MNL1GS
NichiconNichicon
UUX1J101MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUX1J101MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD
Duomenų lapai: 1.UUX1J101MNL1GS.pdf2.UUX1J101MNL1GS.pdf3.UUX1J101MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UUX1J101MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris UUX1J101MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 397500 pcs Duomenų lapas 1.UUX1J101MNL1GS.pdf2.UUX1J101MNL1GS.pdf3.UUX1J101MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UUX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 320mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 416mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-7453-2
493-9626-2-ND
UUX1J101MNL1GS-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 100µF Programos General Purpose