UUR2A4R7MCL1GS
NichiconNichicon
UUR2A4R7MCL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUR2A4R7MCL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD
Duomenų lapai: 1.UUR2A4R7MCL1GS.pdf2.UUR2A4R7MCL1GS.pdf3.UUR2A4R7MCL1GS.pdf
  • Pranešimas
UUR2A4R7MCL1GS specifikacijos
Dalies numeris UUR2A4R7MCL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 961724 pcs Duomenų lapas 1.UUR2A4R7MCL1GS.pdf2.UUR2A4R7MCL1GS.pdf3.UUR2A4R7MCL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UUR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 66.8mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-6243-2
UUR2A4R7MCL1GS-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 4.7µF Programos General Purpose