UUN1V331MNQ1ZD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUN1V331MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: 1.UUN1V331MNQ1ZD.pdf2.UUN1V331MNQ1ZD.pdf3.UUN1V331MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
120 pcs
  • Pranešimas
UUN1V331MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UUN1V331MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43577 pcs Duomenų lapas 1.UUN1V331MNQ1ZD.pdf2.UUN1V331MNQ1ZD.pdf3.UUN1V331MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UUN Sraigtasparnis @ žemos dažnio 450mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 675mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Talpa 330µF