UUN1J331MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUN1J331MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD
Duomenų lapai: 1.UUN1J331MNQ1ZD.pdf2.UUN1J331MNQ1ZD.pdf3.UUN1J331MNQ1ZD.pdf
  • Pranešimas
UUN1J331MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UUN1J331MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5168 pcs Duomenų lapas 1.UUN1J331MNQ1ZD.pdf2.UUN1J331MNQ1ZD.pdf3.UUN1J331MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UUN Sraigtasparnis @ žemos dažnio 590mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 885mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.886" (22.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 330µF Programos General Purpose