UUN1H221MNQ1MS
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUN1H221MNQ1MS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: 1.UUN1H221MNQ1MS.pdf2.UUN1H221MNQ1MS.pdf3.UUN1H221MNQ1MS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
UUN1H221MNQ1MS specifikacijos
Dalies numeris UUN1H221MNQ1MS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86056 pcs Duomenų lapas 1.UUN1H221MNQ1MS.pdf2.UUN1H221MNQ1MS.pdf3.UUN1H221MNQ1MS.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UUN Sraigtasparnis @ žemos dažnio 400mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Talpa 220µF