UUL0J101MCL1GS
NichiconNichicon
UUL0J101MCL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUL0J101MCL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: 1.UUL0J101MCL1GS.pdf2.UUL0J101MCL1GS.pdf3.UUL0J101MCL1GS.pdf
  • Pranešimas
UUL0J101MCL1GS specifikacijos
Dalies numeris UUL0J101MCL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 378127 pcs Duomenų lapas 1.UUL0J101MCL1GS.pdf2.UUL0J101MCL1GS.pdf3.UUL0J101MCL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UUL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-9489-2
UUL0J101MCL1GS-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.240" (6.10mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 100µF Programos General Purpose