UUJ2D330MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUJ2D330MNQ1ZD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUJ2D330MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 200V SMD
Duomenų lapai: 1.UUJ2D330MNQ1ZD.pdf2.UUJ2D330MNQ1ZD.pdf3.UUJ2D330MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
UUJ2D330MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UUJ2D330MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 200V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80355 pcs Duomenų lapas 1.UUJ2D330MNQ1ZD.pdf2.UUJ2D330MNQ1ZD.pdf3.UUJ2D330MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UUJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 352mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Talpa 33µF