UUJ2C680MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUJ2C680MNQ1ZD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUJ2C680MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 68UF 20% 160V SMD
Duomenų lapai: 1.UUJ2C680MNQ1ZD.pdf2.UUJ2C680MNQ1ZD.pdf3.UUJ2C680MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
UUJ2C680MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UUJ2C680MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 68UF 20% 160V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73070 pcs Duomenų lapas 1.UUJ2C680MNQ1ZD.pdf2.UUJ2C680MNQ1ZD.pdf3.UUJ2C680MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 160V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UUJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 320mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 68µF Programos General Purpose