UUJ1V331MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUJ1V331MNQ1ZD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUJ1V331MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: 1.UUJ1V331MNQ1ZD.pdf2.UUJ1V331MNQ1ZD.pdf3.UUJ1V331MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
350 pcs
  • Pranešimas
UUJ1V331MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UUJ1V331MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71700 pcs Duomenų lapas 1.UUJ1V331MNQ1ZD.pdf2.UUJ1V331MNQ1ZD.pdf3.UUJ1V331MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UUJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 360mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 330µF Programos General Purpose