UUJ1A222MNQ1MS
NichiconNichicon
UUJ1A222MNQ1MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUJ1A222MNQ1MS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: 1.UUJ1A222MNQ1MS.pdf2.UUJ1A222MNQ1MS.pdf3.UUJ1A222MNQ1MS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
UUJ1A222MNQ1MS specifikacijos
Dalies numeris UUJ1A222MNQ1MS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74341 pcs Duomenų lapas 1.UUJ1A222MNQ1MS.pdf2.UUJ1A222MNQ1MS.pdf3.UUJ1A222MNQ1MS.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UUJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 810mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 931.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Talpa 2200µF