UUH1V471MNQ1MS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUH1V471MNQ1MS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: UUH1V471MNQ1MS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
UUH1V471MNQ1MS specifikacijos
Dalies numeris UUH1V471MNQ1MS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87855 pcs Duomenų lapas UUH1V471MNQ1MS.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UUH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 570mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 125°C Talpa 470µF