UUH1H331MNQ1ZD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUH1H331MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: UUH1H331MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
180 pcs
  • Pranešimas
UUH1H331MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UUH1H331MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83732 pcs Duomenų lapas UUH1H331MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UUH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 340mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.886" (22.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 125°C
Talpa 330µF Programos General Purpose