UUH1A471MNQ1MS
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUH1A471MNQ1MS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: UUH1A471MNQ1MS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UUH1A471MNQ1MS specifikacijos
Dalies numeris UUH1A471MNQ1MS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92988 pcs Duomenų lapas UUH1A471MNQ1MS.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UUH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 345mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 125°C Talpa 470µF