UUG2W4R7MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUG2W4R7MNQ1ZD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUG2W4R7MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 450V SMD
Duomenų lapai: 1.UUG2W4R7MNQ1ZD.pdf2.UUG2W4R7MNQ1ZD.pdf3.UUG2W4R7MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
350 pcs
  • Pranešimas
UUG2W4R7MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UUG2W4R7MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 450V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75025 pcs Duomenų lapas 1.UUG2W4R7MNQ1ZD.pdf2.UUG2W4R7MNQ1ZD.pdf3.UUG2W4R7MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UUG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 184mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Talpa 4.7µF