UUG2G220MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUG2G220MNQ1ZD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUG2G220MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 400V SMD
Duomenų lapai: 1.UUG2G220MNQ1ZD.pdf2.UUG2G220MNQ1ZD.pdf3.UUG2G220MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
UUG2G220MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UUG2G220MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 400V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77659 pcs Duomenų lapas 1.UUG2G220MNQ1ZD.pdf2.UUG2G220MNQ1ZD.pdf3.UUG2G220MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UUG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 448mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Talpa 22µF