UUG2E330MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUG2E330MNQ1ZD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUG2E330MNQ1ZD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 250V SMD
Duomenų lapai: 1.UUG2E330MNQ1ZD.pdf2.UUG2E330MNQ1ZD.pdf3.UUG2E330MNQ1ZD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
UUG2E330MNQ1ZD specifikacijos
Dalies numeris UUG2E330MNQ1ZD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 250V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102154 pcs Duomenų lapas 1.UUG2E330MNQ1ZD.pdf2.UUG2E330MNQ1ZD.pdf3.UUG2E330MNQ1ZD.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UUG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 340mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 33µF Programos General Purpose