UUG1E222MNQ1MS
NichiconNichicon
UUG1E222MNQ1MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUG1E222MNQ1MS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: 1.UUG1E222MNQ1MS.pdf2.UUG1E222MNQ1MS.pdf3.UUG1E222MNQ1MS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
  • Pranešimas
UUG1E222MNQ1MS specifikacijos
Dalies numeris UUG1E222MNQ1MS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105098 pcs Duomenų lapas 1.UUG1E222MNQ1MS.pdf2.UUG1E222MNQ1MS.pdf3.UUG1E222MNQ1MS.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UUG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5525A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-7422-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 2200µF Programos General Purpose